ZASADY POBYTU

Regulamin

  1. Zawarcie umowy najmu następuje z chwilą wpłaty (przelewem lub gotówką) zadatku stanowiącego 30% ustalonej należności za cały okres wynajmu, po wcześniejszym uzgodnieniu z Wynajmującym terminu najmu oraz ilości osób. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację niniejszego regulaminu.
  2. Pozostałą część należności za najem należy zapłacić najpóźniej w dniu przyjazdu, przy odbiorze kluczy do domu.
  3. Najem rozpoczyna się od godziny 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
  4. W dniu rozpoczęcia wynajmu Najemca otrzymuje klucze do budynku, odbiera dom wraz z wyposażeniem, zostaje poinformowany w zakresie korzystania z instalacji domowych oraz postępowania w sytuacjach awaryjnych, a także zobowiązany jest do wpłaty gotówką kaucji zabezpieczającej w wysokości 300,00 zł, która zostanie zwrócona w dniu wyjazdu po bezusterkowym odbiorze domu.
  5. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 i trwa do godziny 7.00 - w tych godzinach prosimy nie zakłócać spokoju innym mieszkańcom okolicy.
  6. Najemca nie może przekazywać ani udostępniać domu osobom trzecim. Przebywanie w obiekcie większej liczby osób niż wcześniej uzgodniona, musi być poprzedzone zgodą właściciela. W tym przypadku należy się liczyć z dodatkową opłatą. Przebywanie większej liczby osób bez uzgodnień spowoduje wykwaterowanie wszystkich przebywających bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres najmu.
  7. Dom należy pozostawić posprzątany.
  8. Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób go odwiedzających.
  9. Ze względu na bezpieczeństwo, na terenie domu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
Image
Image

Dane Adresowe

Image

Krzysztof Fryźlewicz
Droga do Wantuli 10
34-500 Zakopane

domkiwierszyki@interia.pl

+48 504 733 612

Partnerzy

Image